Kartel Samochodowy

Witaj na forum Kartelu Samochodowego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Proszę o rejestrowanie się za pomocą poniższego szablonu: Imię_Nazwisko (np. John_Johny)

#1 2008-03-27 14:25:47

Federico_Massimo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-26
Posty: 1
Punktów :   

Mike_Nenson, żyjesz?

j.w. brat twój mowil ze musisz pracowac, dlatego Cie nie ma, masz zamiar kontynuowac prowadzenie frakcji?

Offline

 

#2 2008-03-27 17:11:33

John_Patton

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Mike_Nenson, żyjesz?

Nawet często widuje Mik'a chociaż jak go nie ma to jest "zamęt" i każdy chce rządzić więc proponuje wybrać zastępce w razie nieobecności Mik'a i przydałby się jeszcze księgowy który by zarządzał finansami ponieważ ze sprzedaży aut korzysta tylko Mike z tego co mi wiadomo a inni tez odwalają robotę kradzież wozu zmiana tablic itp. tak więc każdy chce żeby coś dostał nie mówię tutaj zaraz o jakiś milionach ale powinien oddawać jakiś procent swoim pracownikom za sprzedane auta albo wypłacać wypłatę pod koniec dnia [regularnie]

Offline

 

#3 2008-03-27 17:24:31

Mike_Nenson

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 6
Punktów :   

Re: Mike_Nenson, żyjesz?

Podczas mojej nieobecności dowodzi Joseph.Nie mogłem grać ,bo byłem w pracy na nocnych zmianach.Chciałem się wyspać w dzień żeby być w ciągu dnia wydajnym pracownikiem.Pozdrawiam

Offline

 

#4 2008-03-27 18:45:31

ramzes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 3
Punktów :   

Re: Mike_Nenson, żyjesz?

Proponuję żebyśmy na forum posługiwali się kryptonimami. Wolałbym, żebyśmy się nie zdradzili.

Offline

 

#5 2008-03-27 20:26:38

John_Patton

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Mike_Nenson, żyjesz?

po co ? po nazwisku jest o wiele łatwiej...

Offline

 
Kartel Samochodowy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerekstraklasa.pun.pl www.gameovertribe.pun.pl www.agh-podyplomowe-zarz.pun.pl www.dominiumcienia.pun.pl www.rodzinaiforum.pun.pl